baner zjazd absolwentow

Miło nam poinformować, iż w ramach obchodów 25-lecia działalności Instytutu Informatyki Uniwersytetu w Siedlcach organizujemy 2 grudnia 2023 r. I Zjazd Absolwentów Instytutu Informatyki. Serdecznie zapraszamy absolwentów oraz obecnych i byłych pracowników Instytutu do udziału w uroczystościach, także z osobami towarzyszącymi.

Zachęcamy także obecnych studentów Instytutu do udziału w części oficjalnej. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z absolwentami oraz poznania oferty firm, którymi kierują, lub w których pracują.

Program zjazdu, 2 grudnia 2023 r:

Część oficjalna - Aula 3, Instytut Informatyki, ul. 3 Maja 54, Siedlce

13:00 Powitanie uczestników
         dr Artur Niewiadomski - dyrektor Instytutu Informatyki
         Uroczyste otwarcie Zjazdu Absolwentów
         prof. dr hab. Mirosław Minkina - JM Rektor Uniwersytetu w Siedlcach

13:10 Podziękowania dla sponsorów obchodów jubileuszu 25-lecia Instytutu Informatyki
         Red Ocean sp. z o.o., Naiad Water Investments sp. z o.o., Eastsoft sp. z o.o., evobot 2.0

13:15 25 lat Instytutu Informatyki
         dr Artur Niewiadomski - dyrektor Instytutu Informatyki
         prof. dr hab. inż. Andrzej Barczak - były dyrektor Instytutu Informatyki

14:00 Wystąpienia zaproszonych gości, sponsorów i absolwentów
         Tomasz Hapunowicz – Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Prezes Zarządu Mostostal Siedlce sp. z o.o.
         Piotr Wróblewski i Ewelina Pietrzak – Prezes Zarządu oraz Dyrektor Generalny Naiad Water Investments sp. z o.o.
         Wioletta Sikorska - El Said – Menadżer Działu Sprzedaży Oracle
         Wojciech Nabiałek – Wiceprezes Zarządu bCoders S. A.
         Piotr Struczko – Prezes Zarządu eastsoft sp. z o.o.

15:00 Zaproszenie do zwiedzania wystawy fotografii „25 lat minęło…”
         dr Marek Pilski – kurator Akademickiej Galerii Fotografii im. Stefana Skulimowskiego

15:10 Tort okolicznościowy, zdjęcie grupowe uczestników Zjazdu, zwiedzanie Instytutu Informatyki oraz Akademickiej Galerii Fotografii, zdjęcia pamiątkowe.

Przyjęcie: Zajazd Chodowiak, ul. Nowowiejska 1, Chodów

16.00 - 2.30 Przyjęcie z okazji I Zjazdu absolwentów. W czasie przyjęcia zapewniamy:

• dania ciepłe, przekąski i napoje, muzykę,
  • prezentacje zdjęć nadesłanych przez absolwentów i pracowników Instytutu Informatyki,
  • konkursy i quizy, nie tylko informatyczne,
  • "mikrofon dla wszystkich" - możliwość opowiedzenia anegdoty, wspomnienia związanego ze studiami, ...

Zachęcamy do wcześniejszego przesyłania zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sponsorzy:

logo evobot

Organizatorzy:

Ważne informacje:

• Udział w przyjęciu w Zajeździe Chodowiak jest płatny, koszt to 250 zł od osoby. Warunkiem uczestnictwa w przyjęciu jest zarejestrowanie się i dokonanie opłaty na konto Stowarzyszenia Przyjaciół UPH nie później niż do 23 listopada 2023r. Numer konta do wpłat jest podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy podać "Zjazd absolwentów II - imię i nazwisko uczestnika".
  • Cena nie obejmuje alkoholu. Zajazd Chodowiak oferuje możliwość zakupu alkoholu na miejscu, w przystępnej cenie, lub przyniesienie własnych trunków.
  • Organizatorzy nie zapewniają transportu ani noclegu. Chodowiak dysponuje miejscami noclegowymi, prosimy w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z Zajazdem w celu rezerwacji i uzgodnienia ceny. Jest też możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w domu studenta, osoby zainteresowane tą możliwością prosimy o kontakt z sekretariatem.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji programu części oficjalnej w zależności od zainteresowania prezentacjami przez sponsorów i absolwentów.

Wcześniejsze wydarzenia

W ramach obchodów jubileuszu Instytutu 18 maja 2023 r. odbył się wernisaż wystawy z okazji 25-lecia Instytutu. Wystawę można cały czas oglądać w budynku przy ul. Sienkiewicza 51, aż do Zjazdu Absolwentów.

29 czerwca br. odbyła się konferencja o charakterze wspomnieniowym, w której uczestniczyli zaproszeni goście, kadra Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach, nie zabrakło też byłych pracowników, studentów i absolwentów.