baner 25 lecie

W 2023 roku Instytut Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach obchodzi jubileusz 25-lecia.

Serdecznie zapraszamy osoby związane z Instytutem Informatyki, naszych obecnych i byłych pracowników, studentów i absolwentów do uczestnictwa w organizowanych z tej okazji wydarzeniach:

• 18 maja 2023 r., godz. 18:00  - Wernisaż wystawy fotograficznej pt. „25 lat minęło … Jubileusz 25 - lecia Instytutu Informatyki”, który odbędzie się w Akademickiej Galerii Fotografii im. Stefana Skulimowskiego, w budynku Instytutu Informatyki przy ul. Sienkiewicza 51. Zobacz relację z wernisażu.
  • 29 czerwca 2023 r.
    • godz. 10:00:  konferencja podsumowująca 25 lat działalności Instytutu Informatyki,  Aula 3 w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych ul. 3 Maja 54. Zobacz ramowy program konferencji.
    • godz. 16:30: impreza plenerowa - piknik w pięknych "okolicznościach" przyrody,
  • Pierwszy tradycyjny bal absolwentów kierunku informatyka - jesień 2023. Zobacz szczegóły

Informacji szukajcie na stronie naszego Instytutu oraz na naszym profilu Facebooka.

Naszych absolwentów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem Instytutu Informatyki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 25 643-10-27.